*Spink Coin Auctions n°81, 19 November 1990

Spink & Son Ltd, 1990
4,00 €

  • 1990
  • Spink & Son Ltd
  • in-4°
  • MONNAIES ANGLAISES
  • Legatura
  • Brossura

18p., 17 pl. Inv. 24646