*Numismatica Ars Classica. Auction N, 26th June 2003. Greek, Roman & Byzantine Coins

Numismatica Ars Classica NAC AG, 2003

  • 2003
  • Zürich
  • Numismatica Ars Classica NAC AG
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

86 p., 2250 lots illustrés en n/b. Inv. 24324