*Numismatica Ars Classica Auction 84 Part II. Greek, Roman & Byzantine Coins, 21 May 2015
- 2015
- Zürich-London
- Numismatica Ars Classica
- in-4°
- Legatura
- Brossura
127 p., 829 fig.n/b et coul. Inv. 44288