*Numismatica Ars Classica Auction 84 Part II. Greek, Roman & Byzantine Coins, 21 May 2015

Numismatica Ars Classica, 2015

  • 2015
  • Zürich-London
  • Numismatica Ars Classica
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

127 p., 829 fig.n/b et coul. Inv. 44288