*Numismatica Ars Classica Auction 80. The C.G. Collection of Roman Coins, 20 October 2014
- 2014
- Zürich-London
- Numismatica Ars Classica
- in-4°
- Legatura
- Brossura
92 p., 304 lots illustrés en coul. Inv. 44284