*Numismatica Ars Classica. Auction 78-II. Geek, Roman & Byzantine Coins, 27 May 2014

Numismatica Ars Classica NAC AG, 2014

  • 2014
  • Zürich-London
  • Numismatica Ars Classica NAC AG
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

164 p., 1177 lots illustrés en n/b et en coul. Inv. 44283