*Numismatica Ars Classica , Auction 110. The Jean L. Collection of Greek Coins, 24 September 2018
- 2018
- Zürich-London
- Numismatica Ars Classica NAC AG
- in-4°
- Legatura
- Brossura
65 p., 125 lots illustrés en coul. Inv. 44131