*Numismatica Ars Classica , Auction 110. The Jean L. Collection of Greek Coins, 24 September 2018

Numismatica Ars Classica NAC AG, 2018

  • 2018
  • Zürich-London
  • Numismatica Ars Classica NAC AG
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

65 p., 125 lots illustrés en coul. Inv. 44131