*Myntauktion 12, 28 nov. 1981. Coins of the World. Bank Notes, Medals.

SVEA. Mynt & Frimärksauktioner AB, 1981
6,00 €

  • 1981
  • Stockholm
  • SVEA. Mynt & Frimärksauktioner AB
  • In-8° carré
  • Legatura
  • Brossura

139 p., nbr. ill. n/b. Inv. 22253.