*Myntauktion 12, 28 nov. 1981. Coins of the World. Bank Notes, Medals.
- 1981
- Stockholm
- SVEA. Mynt & Frimärksauktioner AB
- In-8° carré
- Legatura
- Brossura
139 p., nbr. ill. n/b. Inv. 22253.