*Karel de Geus. Munten Handel. Veiling 20, Maandag 3 oktober 2005. Munten en Penningen. Coins and Medals. Paper Money

Karel De Geus
Karel de Geus Muntveilingen, 2005

  • 2005
  • Ein dhoven
  • Karel De Geus
  • Karel de Geus Muntveilingen
  • in-4°
  • Legatura
  • Brossura

67 p., 32 pl. n/b., 1 pl. coul. Inv. 44658