*DNW. A Sale of British and World coins. Sale 43, The London Auction Part II. 9 oct. 1999

DNW, 1999
6,00 €

  • 1999
  • DNW
  • in-4°
  • MONNAIES ANGLAISES
  • Legatura
  • Brossura

56 p., nbr. ill. n/b et coul. Inv. 24249