*DNW. A Sale of British and World coins. Sale 43, The London Auction Part II. 9 oct. 1999
- 1999
- DNW
- in-4°
- MONNAIES ANGLAISES
- Legatura
- Brossura
56 p., nbr. ill. n/b et coul. Inv. 24249