*Baldwin's. Greek, Roman & Byzantine Coins. The New York Sale, Auction IV, Thursday, January 17, 2002
- 2002
- A.H. Baldwin & Sons Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
111 p., 446 lots illustrés en n/b. Inv. 24807