*Baldwin's Auctions. Auction III. Greek, Roman, Byzantine and Select Latin American Coins, Thursday, December 7, 2000
- A.H. Baldwin
- Baldwin's Auctions Ltd
- in-4°
- Legatura
- Brossura
50 p., 12 pl. n/b. Inv. 44600