* Antike Münzen. Römische Bronzemünzen. Auktion XXVIII. 30 Oktober 1995
- 1995
- Frank Sternberg
- Frank Sternberg
- petit in-4°
- Legatura
- Brossura
52 p., 26 pl. n/b., 2 coul. Inv. Th 604